Referencje

Kilka słów od specjalistów, z którymi współpracujemy.

Opinie Google

Anna Godlewska | Marketing Manager

Współpraca z Albertem została mi zarekomendowana przez kolegę marketera. Szukałam projektanta stron e-commersowych, które będą zarówno funkcjonalne i ładne, jak i przyniosą korzyści biznesowe. W trakcie pierwszych rozmów okazało się, że Albert może być także dużym wsparciem w innych obszarach biznesowych. Szybko podjęliśmy współpracę w zakresie skutecznego i trwałego SEO oraz profesjonalnych kampanii Google Ads. Warto dodać, że Albert jest ambitny, uczciwy biznesowo, skupia się na zadaniach, chętnie i zaskakująco szybko uczy się nowych rzeczy. Teraz i ja w pełni rekomenduje Alberta i liczę na to, że nadal znajdzie czas na projekty ode mnie.

Mistrzowie Imprez

Albert jest sumiennym i doświadczonym znawcą tematu SEO i SEM. Podczas wieloletniej współpracy przygotował dla nas kilka stron, w tym sklepy internetowe z możliwością zakupu voucherów. Starannie dba o techniczne sprawy, prowadzi skuteczną strategię SEO oraz Google Ads. Elastycznie podchodzi do wszelkich zagadnień związanych z IT. Szuka nieszablonowych rozwiązań każdego napotkanego problemu. Do tego wywiązuje się z terminów, zawsze służy radą i pomocą. W skrócie: 'One Man Army'!

Marketing Manager

Alberta cechuje sumienność. Jest osobą zadaniową, dzięki czemu bardzo dobrze prowadzi się z nim projekty - czy to web design, user experience czy user interface. Współpraca z Albertem to nieustające podnoszenie kompetencji i analizowanie oraz skalowanie pracy. Stawia trafne pytania i szuka odpowiedzi. Ma bogaty wachlarz doświadczeń związanych z projektowaniem stron www i dostosowywaniem ich pod przeglądarki. Jego konikiem jest Google. Jest przede wszystkim transparentny i przeznacza czas na budowanie relacji - czy to z klientem, czy wewnątrz zespołu. Prywatnie bardzo szczery i otwarty gość, który umie załagodzić trudne sytuacje i szukać rozwiązań, zamiast skupiać się na problemach. Polecam współpracę!
Skontaktuj się z nami

    Skontaktuj się z nami