IT Sound Albert Świączkowski

Web Deweloper, Specjalista SEO/SEM

O mnie i o nas

Z szeroko pojętym internet marketingiem mam do czynienia już od 13-14 roku życia, kiedy to prowadziłem darmowego bloga rozrywkowego dla młodzieży w moim wieku :) Kolejnymi krokami było poszerzanie wiedzy na temat zagadnień związanych z budowaniem stron internetowych. Na początek zrealizowałem kilka projektów dla bliskich i siebie. W między czasie pojawił się WordPress i skupiłem się na tym narzędziu. Doświadczenie mam również z systemami CMS takimi jak Joomla czy Prestashop i inne. Jednak preferuję WP, ze względu na intuicyjność i przystępność dla Klienta oraz na regularne aktualizacje. W 2012 roku zacząłem przygodę z pozycjonowaniem. Następnym krokiem była ponad 5-letnia praca w profesjonalnej agencji SEO, gdzie nauczyłem się dbać o dobre praktyki podążając za bieżącymi zmianami algorytmów. Poznałem również nieco 'ciemnej' strony pozycjonowania... Na dzień dzisiejszy prowadzę kampanie SEO i SEM oraz FB i Google Ads dla dużych i małych firm. Współpracuję z profesjonalistami w dziedzinie internet marketingu, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla naszych Klientów.

W czym możemy pomóc?

Zajmiemy się wizerunkiem Twojej firmy lub marki od samego początku. Dostosujemy się do Twoich potrzeb z jednoczesnym doradztwem i dążeniem do określonych celów. Na bieżąco monitorujemy, analizujemy i optymalizujemy działania, aby w pełni wykorzystać możliwości.

Zajmiemy się wizerunkiem Twojej firmy w internecie:

Web Design wizytówka, portal, rozbudowana witryna, e-commerce SEO audyt, optymalizacja, pozycjonowanie Google Ads przygotowanie kampanii, obsługa, optymalizacja
Skontaktuj się z nami

    Skontaktuj się z nami