Kim jesteśmy

Jesteśmy dynamicznym zespołem, działającym i  rozwijającym się w branży SEO/SEM od 2012 roku.

Dbamy o szczegóły, bo wiemy, że jakość ma ogromne znaczenie. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że każdy ma inne potrzeby, a różnorodność rozwiązań daje więcej możliwości. Traktujemy swoją pracę jak wyzwanie, bo wiemy, że zaangażowanie jest kluczem do sukcesu.

Czym się zajmujemy

W czym możemy pomóc?

  • Zajmiemy się wizerunkiem Twojej firmy lub marki od samego początku.
  • Dostosujemy się do Twoich potrzeb z jednoczesnym doradztwem i dążeniem do określonych celów.
  • Na bieżąco monitorujemy, analizujemy i optymalizujemy działania, aby w pełni wykorzystać możliwości.
AS

Albert Świączkowski

Web Deweloper, Specjalista SEO/SEM

Z szeroko pojętym internet marketingiem mam do czynienia już od 13-14 roku życia, kiedy to prowadziłem darmowego bloga rozrywkowego dla młodzieży w moim wieku 🙂 Kolejnymi krokami było poszerzanie wiedzy na temat zagadnień związanych z budowaniem stron internetowych. Na początek zrealizowałem kilka projektów dla bliskich i siebie. W między czasie pojawił się WordPress i skupiłem się na tym narzędziu. Doświadczenie mam również z systemami CMS takimi jak Joomla czy Prestashop i inne. Jednak preferuję WP, ze względu na intuicyjność i przystępność dla Klienta oraz na regularne aktualizacje.

Około 2012 roku zacząłem przygodę z pozycjonowaniem. Następnym krokiem była ponad 5-letnia praca w profesjonalnej agencji SEO, gdzie nauczyłem się dbać o dobre praktyki podążając za bieżącymi zmianami algorytmów. Poznałem również nieco 'ciemnej' strony mocy…

Na dzień dzisiejszy prowadzę kampanie SEO i SEM oraz FB i Google Ads dla dużych i małych firm. Współpracuję z profesjonalistami w dziedzinie internet marketingu, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla naszych Klientów.

Web Design

wizytówka, portal, rozbudowana witryna, e-commerce

SEO

audyt, optymalizacja, pozycjonowanie

Google Ads

przygotowanie kampanii, obsługa, optymalizacja

Doradztwo i konsultacje

planowanie, strategie SEM, FB i Google Ads

Zapraszamy do kontaktu