Kampanie Google Ads

Precyzyjnie dobrani użytkownicy Twojej strony dzięki kampaniom Google Ads. Reklamy w systemie PCP (płatność za kliknięcie) w sieci wyszukiwania i w sieci reklamowej Google.

Precyzyjne kierowanie reklam Google Ads

Profesjonalne kampanie Google Ads docierają tylko do tych odbiorców, którzy faktycznie są zainteresowani Twoim produktem lub usługą.
Precyzyjne kierowanie reklam Google Ads

Jak będziemy pracować nad Twoją kampanią Google Ads?

Zaczynamy od dokładnej analizy zawartości Twojej strony internetowej, sposobu prezentacji oferty oraz dostępnych materiałów marketingowych. Wyznaczamy cele i ustalamy jakie efekty osiągniemy dzięki planowanym kampaniom. Realizujemy kampanie Google Ads w oparciu o najnowsze technologie, w tym machine learning, oraz wykorzystując narzędzia, które pozwolą w najwyższym stopniu osiągnąć wyznaczone cele. Będziemy monitorować i analizować bieżące wyniki, które zoptymalizujemy pod maksymalny zwrot z inwestycji. Dostarczymy Ci comiesięczny raport z ewentualnymi sugestiami i konsultacją.

Przygotowanie kampanii Google Ads

- analiza branży - budowa/analiza słów kluczowych - prognoza możliwości - wdrożenie strategii komunikacji marki - przygotowanie kampanii - implementacja odpowiednich tagów remarketingowych na stronie
Od 600 zł netto

Obsługa kampanii Google Ads

- regularna analiza danych i statystyk kampanii - bieżąca optymalizacja kampanii - wdrażanie zmian w celu zwiększenia zwrotu z inwestycji
20 - 30% budżetu kampanii / miesięcznie*
*nie mniej niż 300 zł netto / miesięcznie
W celu omówienia indywidualnych wymagań zapraszamy do kontaktu!

    W celu omówienia indywidualnych wymagań zapraszamy do kontaktu!